04 lutego 2017 r. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 2008 i młodsi o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku. Pomorska Akademia Piłkarska „Grasz” dostała zaproszenia dla dwóch zespołów liczących po 11 zawodników. Chłopcy spisali się WSPANIALE zdobywając 2 miejsce – PAP”Grasz”-1 prowadzeni przez trenera Sebastiana Sikorę oraz 5 miejsce – PAP”Grasz”-2 prowadzeni przez trenera Bartosza Półtużyckiego. Finał PAP”Grasz” 1-Gwardia Koszalin1, to nic innego jak piękno futbolu:), krótka relacja: Czas meczu 9 minut, w 34 sekundzie meczu „Grasz” strzela bramkę na 1-0, Gwardia rzuca się do licznych ataków my wychodzimy z nieskutecznymi kontrami i tu uwaga! :) dosłownie, ostatnia sekunda meczu, Gwardia strzela na 1-1 :), rzuty karne kończymy 1-3. Natomiast „GRASZ”-2 w meczu o 5 miejsce pokonał Gryfa Słupsk 2008 1-0.Królem strzelców został nasz zawodnik Antoni Motowidło strzelając 7 bramek. Dziękujemy chłopcy za wspaniałe emocje trwające od 8 rano do 16.00. Podziękowania dla organizatorów oraz dla całego sekretariatu zawodów: Tadeusz Żakieta, Adam Pietras, Marcin Rusakiewicz. oraz za super zdjęcia od Weroniki Szczypek i Robert Danielkiewicza. Sprawozdanie z turnieju. http://sms.slupsk.pl/userfiles/Sprawozdanie_SMS_2008_Zagraj_z_nami.pdf