KOLEJNE MEGA DUŻE DOŚWIADCZENIE ZDOBYLI ZAWODNICY PAP”GRASZ” na IV Noworocznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy, w każdej z grup mieliśmy swój 10 osobowy zespół.
Jak wiecie w takich turniejach wyniki dla kadry trenerskiej nie są najważniejsze a jedynie spostrzeżenia i wnioski na przyszłość, dla zawodników zas, powinno (a nie zawsze tak jeszcze jest) ZDOBYTE DOŚWIADCZENIA I RADZENIE SOBIE Z OGROMEM EMOCJI.
Zawody zorganizowane zostały dla dzieci z rocznika 2010 i młodsi, nasze dwa zespoły prowadzone przez trenerów, Grzegorz Malinowski i Sebastian Sikora, w większości złożone były właśnie z tych młodszych, co dodatkowo cieszy ich WSPANIAŁA POSTAWA W CAŁYCH ZAWODACH‼️ GRATULACJE. Zdobyte II i VII miejsca w turnieju pokazało, że nastroje w jednej i drugiej drużynie były podobne. Poniżej składy naszych ZESPOŁÓW, oraz link do opisu przebiegu spotkań i galerii zdjęć.

https://gp24.pl/iv-noworoczny-turniej-pilki-noznej-za-nami-zdjecia/ar/13804877#sport

Grupa USTECKA:
1. Kacper Kodłubański (kapitan zespołu)
2. Morgan Knudsen
3. Szymon Grzelak
4. Kacper Kamieniecki
5. Bartosz Kołtys
6. Hubert Nowak
7. Filip Oszkinis
8. Wojtek Urbański
9. Ignacy Sawczuk
10. Filip Kowalski

Grupa SŁUPSKA:
1. Wojtek Gąbarczyk (kapitan zespołu)
2. Aleksander Góralczyk
3. Wojtek Hordyniec
4. Igor Topka
5. Janek Gołojuch
6. Oskar Pawłowski
7. Olaf Nadstawny
8. Staś Witte
9. Oliwier Sikorski
10. Szymon Płaczek

DZIEKUJEMY RODZICOM ZA PRZYBYCIE I WSPANIAŁY KULTURALNY DOPING, oraz organizatorom OSIR USTKA i Jantar Ustka za zaproszenie i profesjonalną organizację zawodów.  Do zobaczenia za rok.
CHCESZ TO GRASZ ‼️