We wrześniu ruszyły rozgrywki Słupskiej Klasy Okręgowej Junior, organizowane przez PZPN. KS „GRASZ” DWUMIASTO bierze udział w dwóch kategoriach wiekowych tj. Junior „E-1” rocznik 2006-2007 oraz Junior „E-2” rocznik 2007-2008 składający się z zawodników Pomorskiej Akademii Piłkarskiej „GRASZ”. Obje grupy rozgrywkowe prowadzi Trener Sebastian Sikora.
Dla każdej z kategorii zaplanowane zostały po trzy turnieje, w każdym z nich rozegrane zostaną po 3 mecze.

Swoje pierwsze zmagania Junior „E-1” rozpoczął 11 września w Objeździe, wygrywając w pierwszym meczu 1-0 po czym w „dramatycznych” okolicznościach dwa kolejne mecze przegrali 3-4 i 2-3, emocji nie brakowało i mistrzowie z zeszłego sezonu wracali z turnieju z kolejnymi cennymi doświadczeniami :) (LINK DO TABELI ROZGRYWEK-przewinąć na kolejkę nr 1.)
http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki#17062

18 września z kolei swój pierwszy turniej rozegrali zawodnicy Juniora „E-2”. W trzech rozegranych meczach skompletowali 9 punktów zdobywając 10 bramek nie tracąc przy tym żadnej.
W obu turniejach chłopcy SPISALI SIĘ SUPER ! wykazując się wielką ambicją sportową, zaangażowaniem oraz radosnym podejściem do PIŁKI NOŻNEJ. :) (LINK DO TABELI ROZGRYWEK-przewinąć na kolejkę nr 1.)
http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki#17069

Relacja zdjęciowa na facebooku.