12.03.2023 roku zawodnicy z rocznika2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣/2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣rozegrali wyjazdowe spotkanie⚽️, a Naszym sparingpartnerem był Lew Lębork. Na boisku w Lęborku nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji🤩💥Można było obejrzeć ciekawe akcje w wykonaniu obu zespołów🔥, wygrane i przegrane pojedynki 1×1, dużo goli⚽️i walki o każdą piłkę🤼‍♂️. Naszej bramki strzegł Igor z rocznika2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣👏.
Był to kolejny🔝sprawdzian dla Naszych zawodników, którzy przygotowują się do startu🏆w rozgrywkach ligowych Słupskiej Klasy Okręgowej.

Dziękujemy zespołowi z Lęborka za fajny mecz i grę fair play😀, a już 15.03.2023 jedziemy do Kończewa na mecz sparingowy z Orliki Kończewo🤘

👏👏👏Brawa należą się również dla rodziców, którzy pomogli w transporcie🚗i dopingowali naszych zawodników📣.

Lew Lębork –⚫️🟡KS Grasz Dwumiasto 1:12.
Strzelcy goli:
👉Jastrzębski Kamil⚽️⚽️⚽️
👉Kodłubański Kacper⚽️
👉Kozdrowski Maciej⚽️
👉Kubacki Igor⚽️
👉Szwichtenberg Paweł⚽️
👉Wiśniewski Piotr⚽️⚽️⚽️
👉Witkowski Dawid⚽️⚽️

Skład drużyny👏👏👏:
Butrym Wiktor, Hordyniec Wojciech, Igliński Kacper, Jastrzębski Kamil, Kodłubański Kacper, Kowaleczka Dorian, Kozdrowski Maciej, Kubacki Igor, Mikołajczyk Leon, Rubinowicz Kacper, Szwichtenberg Paweł, Waleszczyk Dawid, Wiśniewski Piotr, Witkowski Dawid, Witte Stanisław.

Trener prowadzący Jacek Rubinowicz🧏‍♂️

Wyjazd na sparing to część zadania publicznego „SUPER GRASZ” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Miasta Słupsk⚽🙋

Dziękujemy Naszym partnerom za💯wsparcie:
➡️ATP Budownictwo
➡️PbBuilders
➡️Cafe Góra Lodowa
➡️Ustka
➡️Słupsk

💛🖤💛Chcesz to GRASZ💛🖤💛
#Ustka #Słupsk #grasz #dwumiasto #piłkanożna #koszykówka