W zeszły weekend tj. 25/26 marca 2017 r. Trener Sebastian Sikora uczestniczył w dwóch różnych mega ciekawych i wyczerpujących warsztatach szkoleniowych. Zajęcia teoretyczne przeplatały się z zajęciami PRAKTYCZNYMI w których udział brali wyłącznie przybyli trenerzy a nie jak dotychczas grupy zawodników poszczególnych roczników.

W sobotę 25 marca od godziny 11.00-19.00 warsztaty szkoleniowe program SKILLS BOX-HISZKPAŃSKI MODEL SZKOLENIA organizowane przez FOOTBALL LAB, przeprowadzili Mariusz Paszkowski i Piotr Urban – Piotr był trenerem, analitykiem i dyrektorem klubowej metodologii w klubie C.A. Osasuna Pampeluna (Primera Division). Jest też wykładowcą w hiszpańskiej szkole trenerów, więc wykłady i praktyka były nadzwyczaj ciekawe..

W niedzielę zaś 26 marca od godziny 10.00-19.30 warsztaty szkoleniowe zorganizowane przez PNDD (Piłka Nożna Dla Dzieci) przeprowadzili: Jakub Śpiegowski, Michał Stolarski i Mateusz Gregorowicz. Zajęcia teoretyczne i praktyczne jak zwykle stały na najwyższym poziomie.
Zapraszamy na relacje zdjęciową i do zobaczenia na treningach. CHCESZ TO GRASZ!