Z DUMĄ INFORMUJEMY O POWOŁANIU DO REPREZENTACJI Polish Soccer Skills NASZYCH DWÓCH ZAWODNIKÓW!
➡️ PIOTRA GĄBARCZYKA
➡️ JANKA GOŁOJUCHA

Zgrupowanie odbyło się w styczniu 2021 roku.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że Janek i Piotr to wychowankowie „GRASZA”, cieszymy się, że w tak młodym wieku są zauważeni przez Polish Soccer Skills oraz Pogoń Szczecin!
Wielkie podziękowania należą się też rodzicom obu zawodnikom za zaangażowanie i zaufanie, oraz dla całej grupy nr 11 Pani Trener Agnieszki Nowak.

Cytujemy fragment powołania:

Szanowni Państwo,
mam zaszczyt poinformować, że zawodnicy Państwa klubu Wojciech Gąbarczyk i Janek Gołojuch na podstawie wyników osiągniętych w trakcie naszego obozu piłkarskiego otrzymali powołanie do Reprezentacji U10 (rocznik 2011) Polish Soccer Skills. Wojciech i Janek znaleźli się w gronie najlepszych zawodników wybranych spośród ponad 7000 uczestników otwartych obozów Polish Soccer Skills w 2019 i 2020 roku, udowadniając, iż posiadają ogromny potencjał piłkarski i motoryczny.
Powołanie Państwa zawodników jest efektem szkolenia młodych piłkarzy prowadzonego przez Klub, dlatego na ręce Trenera pragniemy złożyć szczególne podziękowania i gratulacje. Życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych działań, wierząc, że przyniosą one jeszcze więcej sukcesów.

DZIĘKUJEMY:
➡️ Howico Vest
➡️ PbBuilders
➡️ ATP Budownictwo
➡️ Cafe Góra Lodowa
➡️ Słupsk
➡️ Ustka na fali