19 marca 2023 roku bardzo ważny mecz rozegrała drużyna🟨KS „GRASZ” Dwumiasto⬛z rocznika 2009/2010 (w kategorii C2). Nasi piłkarze zmierzyli się z KS „GRYF” Słupsk na boisku przy ul.Zielonej. W pierwszych minutach spotkania po stałym fragmencie gry pięknym uderzeniem piłki głową popisał sie Jakub Pastwa🙂👊i prowadzimy 1:0🤘Ostatnie 3 minuty były jednak decydujące dla wyniku meczu, który zakończył się jednobramkowym remisem👍

W skrócie można opisać, że to był fajny mecz💥Zawodnicy grali w szybkim tempie, organizowali składne akcje kontrataku i skutecznie realizowali założenia taktyczne w grze obronnej🙂👊, pokazywali wolę walki oraz zaangażowanie❤️‍🔥Trenerzy Remigiusz Bernacki i Adam Hostyński po zakończeniu zawodów byli zadowoleni, nie tylko z wyniku, ale i z postawy swoich podopiecznych👏👏👏

Uczestniczenie we współzawodnictwie ligowym to część zadania publicznego „SUPER GRASZ” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Miasta Słupsk⚽🙋i „GRASZ ZDROWIE MASZ” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ustka na fali⚽🙏

Dziękujemy rodzicom za kulturalny doping📣💥🙂👍
Wielkie podziękowania dla naszych🔝partnerów za wsparcie i pomoc w rozwój naszych zawodników:❗🙂❣️