SAMI na zaproszenie Arki Gdynia 6.12.2020 r, rozegrał towarzyski turniej w barwach Arki. Świetnie zaprezentował się jako lewy obrońca. Na tej właśnie pozycji, kilkukrotnie sprawdzany był na wcześniejszych konsultacjach szkoleniowych KADRY POMORZA (nominalna pozycja w klubie „GRASZ” DWUMIASTO, to środkowy pomocnik..).

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu naszego zawodnika SAMUELA ZAREMBĘ na KONSULTACJE SZKOLENIOWĄ, w roczniku 2009, która odbyła się 1.12.2020r, meczem kontrolnym z JAGUAREM Gdańsk raz 8.12.2020r, meczem kontrolnym z LECHIĄ Gdańsk. GRATULACJE!

Jesteśmy tym bardziej dumni, że Samuel jako 4,5 latek zaczął swoją przygodę w Pomorskiej Akademii Piłkarskiej „GRASZ” i z sukcesami rozwija swoje umiejętności w strukturach „GRASZ”:
▶️ Kapitan drużyny KS „GRASZ” DWUMIASTO (rocznik 2009)
▶️ Regularnie powoływany do Akademii Młodych Orłów.
▶️ Monitorowany przez ekstraklasowy klub POGOŃ SZCZECIN
▶️ Uczestnik turniejów z drużyną FEYENOORDU ROTTERDAM – POLSKA.
Samuelowi Życzymy dalszych sukcesów w piłkarskiej przygodnie oraz wielkie podziękowania dla rodziców od kadry trenerskiej za zaufanie oraz cierpliwym i spokojnym podejściu do rozwoju w prowadzeniu waszego syna przez struktury „GRASZA”.