WYGRANY Halowy Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2007 i młodsi o Puchar Dyrektora SMS w Słupsku!
11 grudnia 2016 r. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2007 i młodsi o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku.
Z dumą informujemy, że zawody wygrała Pomorska Akademia Piłkarska „GRASZ”, która w finale pokonała ekipę RADMARU USTKA 2:0. W meczu o trzecie miejsce BYKI SŁUPSK pokonały GWARDIĘ KOSZALIN 2:1. Mecze były rozgrywane w 3 grupach, „każdy z każdym”, 10 minut bez przerwy. Zespół PAP „GRASZ” rozegrał 8 spotkań z czego 6 wygrał 1 zremisował i 1 przegrał.
W sumie w turnieju grało prawie 130 młodych piłkarzy z 12 drużyn. Rozegrano 41 meczów, strzelono 123 bramki, co daje średnią na mecz 3 gole. Najlepszym bramkarzem został wybrany Nasz zawodnik Krzysztof Kobryń,