ZWYCIĘSKA DRUŻYNA Pomorskiej Akademii Piłkarskiej „GRASZ” w III Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dzieci „BURSZTYN CUP 2018” – rocznik 2011 i młodsi!

W ostatnim tegorocznym turnieju „BYRSZTYN CUP 2018” który odbył się 9 grudnia 2018 r, w pięknej hali w Jezierzycach, zaprezentowało się 12 drużyn, podzielonych na dwie grupy A i B. W grupie B – BEZKONKURENCYJNA okazała się nasza drużyna, która zgromadził komplet 15 pkt, zdobywając 31 bramek, tracąc tylko 2.

W półfinale spotkaliśmy zespół UKS Sława/Jedynka Sławno z którą po wspaniałej grze naszych zawodników wygraliśmy 2 – 0

W wielkim finale spotkały się PAP „GRASZ” i AP Energa GRYF Słupsk czerwoni.  Po bardzo przyjemnej dla oka grze naszego zespołu wygrywamy 4 do 2 i tym samym zdobywamy PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU!

Z DUMĄ informujemy, że NAJLEPRZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU ZOSTAŁ WYBRANY /MVP/- GOŁOJUCH JAN z PAP GRASZ, z kolei prowadząca nasz zespół Pani trener Agnieszka Nowak, wytypowała NAJLEPRZEGO zawodnika w naszym zespole i został nim WOJTKA GĄBARCZYKA.

WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁEGO ZESPOŁU ORAZ PANI TRENER.

W TURNIEJU UDZIAŁ WZIĘLI:

  1. Olaf Nadstawny (bramkarz)
  2. Oliwier Sikorski
  3. Maciej Kozłowski
  4. Wojciech Gąbarczyk
  5. Staś Witte
  6. Ignacy Sawczuk
  7. Hubert Nowak
  8. Szymon Płaczek
  9. Oskar Pawłowski

Trener: Agnieszka Nowak.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CAŁEGO TURNIEJU

1. PAP GRASZ
2. GRYF czerwoni
3. Sława/Jedynka
4. Football Academy
5. Futbolaki
6. U-2 Bytów
7. SALOS
8. GRYF niebiescy
9. JANTAR
10. LUKS ŻELKI
11. UKS GAP biali
12. UKS GAP czerwoni

Nasza drużyna zdobyła również nagrodę główną, czyli sprzęt sportowy /piłki/, które rozdaliśmy naszym zwycięskim zawodnikom.  Bardzo dziękujemy organizatorowi UKS „GAP” Bruskowo Wielkie za zaproszenie, profesjonalne przygotowanie imprezy i miłą atmosferę.