W sobotę 17.10.2020 r. drużyna trenera Michała Graużenisa na boisku w Lęborku w idealnych warunkach pogodowych rozegrała trzy znakomite mecze. Wśród naszych doświadczonych już zawodników – Michała, Patryka, Iwa, Oliwiera i Janka swój debiut zaliczyła zawodniczka Hania i z miejsca skradła serca wszystkich. Bezkompromisowy debiut w meczu z Leśnikiem Cewice, popisowy występ na bramce w meczu z Futbolakami i fantastyczny mecz z Pogonią Lębork. Hania i chłopcy skompletowali 6pkt.
W niedzielę druga drużyna Trenera Michała Graużenisa walczyła nie tylko z drużynami Jantara Ustka, Pogoni Lębork i Gryfa Słupsk, ale również z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi☔🌧️ Na boisku w Ustce drużyna w składzie: Paweł, Oliwier, Szymon, Piotr, Emil i Kuba, nie zważając na deszcz i silny wiatr, zasłużenie wywalczyła komplet punktów.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za doping, emocje i poświęcony czas oraz Naszym sponsorom Howico A/S, ATP Budownictwo, @BUILDERs i Cafe Góra Lodowa oraz Miastu Ustka Ustka na fali.
Do zobaczenia na treningach! CHCESZ TO GRASZ