🏆 MAMY ZŁOTO! 🏆⚽ I MEMORIAŁ IM. KAZIMIERZA DEYNY DLA GRASZA🤩🟡⚫
Drużyna KS GRASZ Dwumiasto Ustka z rocznika 2018/2019, prowadzona przez trenera Rafała Czerwińskiego, zwyciężyła w I Memoriale im. Kazimierza Deyny, który odbył się 30 maja 2026 r. na Stadionie im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim 🥳👍
Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobry turniej, pokazując charakter, zaangażowanie i świetną organizację gry. Efektem jest 1 miejsce w klasyfikacji końcowej oraz bilans, który mówi sam za siebie: 7 meczów, 17 punktów, bramki 11:2 💪⚽
To ogromny sukces naszej młodej drużyny i piękna sportowa pamiątka z turnieju rozgrywanego na stadionie patrona polskiego futbolu😍
Brawo zawodnicy!
Brawo trener Rafał Czerwiński!
Dziękujemy rodzicom za wsparcie, obecność i doping 👏
Dziękujemy Naszym🔝 partnerom za 💯 wsparcie i rozwój naszych zawodników👶🧒👩🦰👱🥰
➡️ ATP Budownictwo
➡️ Sun Way Travel
➡️ Vestdavit Production sp. z o.o.
➡️ Indeka
➡️ Milarex
➡️ Cafe Góra Lodowa
➡️ Słupsk
➡️ Miasto Ustka
➡️ Zakład Gospodarki Komunalnej
➡️ Macron Sports Hub Tricity
📣 Udział w turniejach odbywa się w ramach realizacji zadań publicznych:
👉 „SUPER GRASZ” – współfinansowanego ze środków Miasta Słupsk
👉 „CHCESZ TO GRASZ” – współfinansowanego ze środków Miasta Ustka
💛🖤💛 CHCESZ TO GRASZ 💛🖤💛
#Ustka #Słupsk #Grasz #Dwumiasto #piłkanożna #koszykówka #SUPERGRASZ #CHCESZTOGRASZ
















