🟨⬛ RAPORT Z LIGOWYCH BOISK: 3 MECZE i 4 TURNIEJE LIGOWE 🐝⚽️🙂💥💪
W ubiegłym tygodniu rozegraliśmy kolejne mecze i turnieje ligowe rundy wiosennej👍
🏟️ C2 (rocznik 2012/2013)
KS „GRASZ” DWUMIASTO – Pogoń Lębork 0:6
Trener: Bartosz Pułtużycki
🏟️ D1 (rocznik 2013/2014)
KS „GRASZ” DWUMIASTO – Diament Trzebielino 3:0 (walkower-gra nieuprawnionego zawodnika w drużynie z Trzebielina)
Trener: Adam Hostyński
🏟️ D2 (rocznik 2014/2015)
KS „GRASZ” DWUMIASTO – Jantar Ustka 0:19
Trener: Piotr Dys
W ten weekend rozegraliśmy trzy mecze na wyjeździe👊
Do spotkania drużyny C2 przystąpiliśmy z dużymi problemami kadrowymi — zabrakło trzech podstawowych zawodników, co miało wpływ na naszą grę i możliwości rotacji. Mimo tego chłopaki zostawili na boisku tyle, ile mogli. Nie szukamy wymówek, tylko wyciągamy wnioski. Takie mecze też są częścią sportu — uczą charakteru, odpowiedzialności i jeszcze bardziej cementują drużynę 💪⚽
Mecz drużyny D1 zakończył się innym wynikiem na boisku, a innym po weryfikacji przez Komisję ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego. Jesteśmy przekonani, że gra nieuprawnionego zawodnika nie powinna mieć miejsca, zwłaszcza gdy jest on aktywnym zawodnikiem innego klubu. Szanujemy decyzje organów prowadzących rozgrywki i zasady, które obowiązują wszystkie drużyny. Dla nas najważniejsze jest, aby rywalizacja odbywała się w duchu fair play, zgodnie z regulaminem i z poszanowaniem pracy zawodników, trenerów oraz klubów✌️
Mecz drużyny D2 w Ustce to spotkanie, o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Do tego meczu przystąpiliśmy składem opartym w dużej mierze na chłopcach trenujących właśnie w Ustce, którzy po raz pierwszy zostali zgłoszeni do rozgrywek ligowych i dla wielu z nich był to pierwszy kontakt z takim poziomem rywalizacji. Naprzeciwko nas stanął bardzo mocny przeciwnik, zdecydowany faworyt tego spotkania, który wykorzystał nasz brak doświadczenia, strzelając wiele bramek. Z naszej perspektywy taki przebieg meczu miał niewielką wartość szkoleniową, bo w piłce dziecięcej i młodzieżowej najważniejszy powinien być rozwój, nauka gry i zdrowa rywalizacja, a nie samo wysokie zwycięstwo 😎
⚽ Rozegraliśmy też 4 TURNIEJE LIGOWE
1. G1 grupa 1 (rocznik 2019/2020) – turniej w Ustce z trenerem Mateuszem Pączkiem i Tomaszem Jakubcem, którego byliśmy gospodarzem dzięki uprzejmości OSiR Ustka
2. G1 grupa 2 (rocznik 2019/2020) – turniej w Słupsku z trenerem Rafałem Czerwińskim
3. F2 grupa 1 (rocznik 2018/2019) – turniej w Jezierzycach z trenerem Rafałem Czerwińskim
4. E2 grupa 4 (rocznik 2016/2017) – turniej w Damnicy z trenerem Patrykiem Nitsche
✅ Zgodnie z wytycznymi PZPN, w kategoriach E, F i G nie prowadzi się klasyfikacji punktowej – tu liczy się i rozwój, i zabawa. Tego na pewno nie zabrakło! 💪🙂
👏 BRAWO ZAWODNICY za serce do gry i nieustępliwość 💛🖤
📣 Podziękowania również dla Rodziców za doping i wsparcie z trybun oraz dojazd na mecze i turnieje 🙌
📸 RELACJA ZDJĘCIOWA z meczów i turniejów 21-24.05.2026 r. 🫶
Dziękujemy Naszym🔝 partnerom za 💯 wsparcie i rozwój naszych zawodników👶🧒👩‍🦰👱🥰
➡️ ATP Budownictwo
➡️ Sun Way Travel
➡️ Vestdavit Production sp. z o.o.
➡️ Indeka
➡️ Milarex
➡️ Cafe Góra Lodowa
➡️ Słupsk
➡️ Miasto Ustka
➡️ Zakład Gospodarki Komunalnej
➡️ Macron Sports Hub Tricity
📣 Udział w meczach i turniejach odbywa się w ramach realizacji zadań publicznych:
👉 „SUPER GRASZ” – współfinansowanego ze środków Miasta Słupsk
👉 „CHCESZ TO GRASZ” – współfinansowanego ze środków Miasta Ustka
💛🖤💛 CHCESZ TO GRASZ 💛🖤💛
#Ustka #Słupsk #Grasz #Dwumiasto #piłkanożna #koszykówka #SUPERGRASZ #CHCESZTOGRASZ